24 Czerwca 2017 r.
Wilhelm

Zodiak: Rak

24 Czerwca 1941 r. :
Początek 3 dniowej krwawa masakra w lwowskich więzieniach dokonanej przez wycofujących się ze Lwowa sowietów. Zamordowali oni ok. 7 tys. więźniów.
Porady prawne PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 grudnia 2010 18:18

Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego realizując przypisane jej zadanie statutowe - opieki nad środowiskiem niepodległościowych organizacji kombatanckich, uruchamia punkt porad prawnych.

Porady będą udzielane bezpłatnie przez prawników z Adwokatów, Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Roman Kowalik i Wspólnicy w pierwszą i trzecią środę każdego miesiąca w godz. od 16.00 do 17.00 w siedzibie Fundacji na VIII p. w budynku PASTY przy ulicy Zielnej 39.

Pomocą objęci są członkowie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej i ich współmałżonkowie.

Porady nie obejmują spraw związanych z wewnętrznymi problemami funkcjonowania Związków Kombatanckich, przygotowywania pism procesowych oraz reprezentacji w sprawie.

Istnieje możliwość zlecenia prawnikom podjęcia prowadzenia konkretnych spraw w trybie osobnych uzgodnień.

Zmieniony: czwartek, 28 sierpnia 2014 14:11