Dzisiaj jest: Piątek
Waleria, Witalis

Zodiak: Byk

28 Kwietnia 1943 r. :
Wanda Wasilewska w przemówieniu radiowym z Moskwy: 'Emigracyjny rząd generała Sikorskiego nie reprezentuje narodu polskiego'.
Porady prawne PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 grudnia 2010 18:18

Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego realizując przypisane jej zadanie statutowe - opieki nad środowiskiem niepodległościowych organizacji kombatanckich, uruchamia punkt porad prawnych.

Porady będą udzielane bezpłatnie przez prawników z Adwokatów, Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Roman Kowalik i Wspólnicy w pierwszą i trzecią środę każdego miesiąca w godz. od 16.00 do 17.00 w siedzibie Fundacji na VIII p. w budynku PASTY przy ulicy Zielnej 39.

Pomocą objęci są członkowie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej i ich współmałżonkowie.

Porady nie obejmują spraw związanych z wewnętrznymi problemami funkcjonowania Związków Kombatanckich, przygotowywania pism procesowych oraz reprezentacji w sprawie.

Istnieje możliwość zlecenia prawnikom podjęcia prowadzenia konkretnych spraw w trybie osobnych uzgodnień.

Zmieniony: czwartek, 28 sierpnia 2014 14:11