Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

W tym tygodniu 840

W tym miesiącu 2437

Łącznie 180402

Porady prawne

Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego realizując przypisane jej zadanie statutowe - opieki nad środowiskiem niepodległościowych organizacji kombatanckich, uruchamia punkt porad prawnych.

Porady będą udzielane bezpłatnie przez prawników z Adwokatów, Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Roman Kowalik i Wspólnicy w pierwszą i trzecią środę każdego miesiąca w godz. od 16.00 do 17.00 w siedzibie Fundacji na VIII p. w budynku PASTY przy ulicy Zielnej 39.

Pomocą objęci są członkowie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej i ich współmałżonkowie.

Porady nie obejmują spraw związanych z wewnętrznymi problemami funkcjonowania Związków Kombatanckich, przygotowywania pism procesowych oraz reprezentacji w sprawie.

Istnieje możliwość zlecenia prawnikom podjęcia prowadzenia konkretnych spraw w trybie osobnych uzgodnień.